![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/sosyalhizmet/5405187C-C662-4E24-85ED-2C0DD5FFB8C7.JPG)
Sosyal Hizmet Bölüm Başkanımız Prof. Dr. Azize Serap TUNÇER, Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından organize edilen ICBH Third International Congress on Biological and Health Sciencess’a bir bildiri ile katıldı. 14-15-16 Nisan 2023 tarihlerinde gerçekleştirilen kongreye, dünyadan çok geniş bir uluslararası katılım oldu. Online olarak yürütülen kongreye, “Socıal Servıce After Dısaster” başlıklı bildiri ile katkı veren hocamız, 6 Şubat Depremi sonrası açığa çıkan sosyal hizmet gereksinimini ele aldı. Afetlerde sosyal hizmetin önemi, aksamalar ve alınması gereken önlemlerin sağlık politikaları içindeki yerine değindi.